هتل سوها سیتی دبی

هتل سوها سیتی در دبی تنها فقط 22 کیلومتر با فرودگاه دبی فاصله دارد.این هتل که از هتل های 4 ستاره دبی است دارای امکانات رفاهی ویژه است و خدماتی که ارئه می دهد بسیار عالی است. پذیرش و پاسخگویی به مسافران تور دبی به صورت شبانه روزی است.امکانات اتاق های بزرگ و سوئیت ها شامل تلویزیون ،ماهواره ای و  امکانات رفاهی لوکس است. برخی از آن ها شامل یک اتاق نشیمن مجزا با یک دستگاه پخش DVD می باشد. مسافران تور دبی میتوانند از امکانات این هتل زیبا استفاده نمایند.
هتل سها سیتی دبی دارای استخر رو باز و سالن ورزشی است.میز نگهداری از وسایل نیز در ورودی هتل وجود دارد. خدمات نظافت هتل در دسترس است. خشکشویی نیز در هتل وجود دارد.شاتل نیز در هتل وجود دارد که با پرداخت هزینه اضافه میتوان از آن اضافه کرد.هتل سوها سیتی دبی از مرکز شهر دیره 5 دقیقه فاصله دارد و تا مرکز فستیوال دبی 3 کیلومتر فاصله دارد. پارکینگ خصوصی رایگان در تور دبی هتل سوها سیتی دبی موجود است. در تور دبی میتوانید در این هتل زیبا اقامت خوبی داشته باشید.

امکانات هتل سوها سیتی دبی:  رستوران و بار, سالن کنفرانس, پارکینگ, لاندری, فروشگاه, ترانسفر فرودگاهی, گشت درون شهری و برون شهری

هتل سوها سیتی دبی

هتل سوها سیتی دبی

هتل سوها سیتی دبی

اتاق های هتل سوها سیتی دبی

هتل سوها سیتی دبی

هتل سوها سیتی دبی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید