هتل آتانا دبی

معرفی : هتل آتانا یکی از هتل های 4 ستاره دبی است که در منطق برشا قرار گرفته است. این هتل در سال 2015 تاسیس شده است و هتل تقریبا جدیدی محسوب می شود. ساختمان این هتل به صورت دو برج همسان در کنار هم است که در میان آن ها یک استخر روباز قرار دارد. در این هتل 828 واحد اقامتی وجود دارد. 

هتل آتانا دبی

امکانات اتاق ها : دکور اتاق ها در هتل آتانا از رنگ های روشن تشکیل شده است تا شما مسافران تور دبی احساس آرامش بیشتری در آن ها داشته باشید. در این اتاق ها امکانات مینی بار، چای ساز، تلویزیون، سیستم تهویه مطبوع‌، اینترنت بی سیم رایگان، مبلمان و حمام با لوازم بهداشتی وجود دارند. 

امکانات هتل : تراس، استخر روباز،‌ سالن بدنسازی، مرکز اسپا، سالن ماساژ، سونا، اتاق بخار، باشگاه کودکان، خدمات تور،‌ تبدیل ارز، پذیرش 24 ساعته، روم سرویس، لاندری، اتاق جلسات، اجاره ماشین،‌ فروشگاه سوغاتی،‌ کارکنان مسلط به زبان انگلیسی

هتل آتانا دبی

رستوران هتل : هتل دارای سه رستوران است که رستوران اصلی با نام گاردن به سبک بوفه است. دو رستوران آلاکارته نیز دارای منوی غذاهای خاورمیانه ای و بین المللی هستند. 

موقعیت مکانی هتل : این هتل در جاده البرشا و خیابان حسا قرار گرفته است. با 8 دقیقه پیاده روی از هتل به ایستگاه مترو می رسید و فرودگاه بین المللی دبی نیز در 24 کیلومتری هتل قرار گرفته است. 

هتل آتانا دبی

پیشنهاد ما : این هتل بسیار زیبا مکان خوبی برای اقامت خانواده ها است؛ زیرا هم امکانات مخصوص کودکان در آن موجود است و هم سوئیت های زیبای این هتل مخصوص خانواده ها طراحی شده اند. 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید