رستوران راوی دبی

معرفی رستوران : رستوران راوی یکی از رستوران های قدیمی دبی است که تقریبا در مرکز شهر قرار گرفته است. این رستوران از سال های دور پذیرای مهمانان تور دبی است که به غذاهای آسیایی و مخصوصا پاکستانی علاقه دارند. فضای رستوران بسیار ساده و بی آلایش است. در قسمت بیرونی محوطه ای با قرار دادن گلدان ها و میز و صندلی ایجاد شده است که برای کسانی که علاقمند به صرف غذا در محیط آزاد هستند بسیار مناسب است. هم چنین قسمت دلیوری و بیرون بر این رستوران نیز فعال است.

رستوران راوی دبی

منو رستوران: منوی این رستوران از غذاهای آسیایی، پاکستانی و هندی برای صبحانه، ناهار و شام تشکیل شده است. قسمت های مختلف این منو شامل صبحانه،‌ سوپ، نوشیدنی، نان، خوراک های اصلی ناهار و شام، برنج،‌ غذاهای کبابی، غذاهای چینی، غذاهای گوشتی، غذاهای مخصوص گیاهخواران، شیرینی، غذاهای تهیه شده از گوشت وغذاهای بدون استفاده از سبزیجات می باشد. متوسط قیمت صرف غذا در این رستوران 30 درهم است که یکی از رستوران های ارزان دبی محسوب می شود.

رستوران راوی دبی

پیشنهاد ما : راوی یک رستوران با قیمت مناسب در بردارنده تمامی سلیقه ها است. مخصوصا اگر با گروه بزرگی سفر می کنید میزهای سرتاسری این رستوران می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

ساعت کاری رستوران : این رستوران از ساعت 5:30 صبح تا 11:30 شب برای سرو صبحانه، ناهار و شام در خدمت شما است.

رستوران راوی دبی

موقعیت مکانی رستوران : این رستوران در خیابان الکرامه در مقابل ایستگاه متروی البرجمان قرار گرفته است.

رستوران مک دونالد دبی

رستوران مک دونالد یکی از بهترین رستوران های زنجیره ای جهان می باشد که شعبه های زیادی نیز در دبی دارد که یکی از رستوران های محبوب در مدیا سنتر دبی واقع شده است. این رستوران دارای 35000 شعبه در کشور های مختلف می باشد که طرفداران بسیاری را دارد. رستوران مک دونالد دبی این امکان را برای مسافران تور دبی فراهم می کند تا از غذاها و فست فود های معروف این رستوران پر طرفدار تست کنند و از سفرشان به دبی لذت ببرند.

رستوران مک دونالد دبی

رستوران مک دونالد دبی

رستوران مصفح دبی

رستوران مصفح دبی یکی از بهترین و معروف ترین رستوران های دبی می باشد که انواع غذاهای ایرانی در آن سرو می شود و به همین دلیل طرفداران بسیاری از گردشگران تور دبی را جذب خود کرده است. این رستوران در منطقه دیره دبی واقع شده است و طعم مزه غذاهایش مورد تایید بیشتر مشتریانش است. در سفرتان به دبی امکان این را خواهید داشت تا به این رستوران معروف بروید و لحظات خوشی را در کنار عزیزانتان سپری کنید.

رستوران مصفح دبی

رستوران نوبو دبی

رستوران نوبو یکی از رستوران های خوب و معروف دبی می باشدکه در هتل آتلانتیس واقع شده و پذیرای مهمانان و مسافران تور دبی می باشد. این رستوران انواع غذاهای فرنگی, ژاپنی و عربی و ... سرو می کند. پیشنهاد ما به شما این است که در سفرتان دبی به این رستوران معروف بروید ماهی سیاه سرخ شده با سس شیرین میسو و همچنین غذاهای ژاپنی: ایراشایماسی, بار سوشی را تست کنید و لحظات خوشی را در کنار عزیزانتان سپری کنید.

رستوران نوبو دبی

رستوران نوبو دبی

رستوران نوبو دبی

رستوران بستان آریا دبی

رستوران بستان آریا دبی یکی از رستوران های ایرانی دبی می باشد مخصوص گردشگران ایرانی تور دبی است که نمی توانند غذای دیگری بجز غذا های ایرانی را میل کنند. این رستوران در میدان جمال عبدالناصر, پشت برج بنی یاس, برج ویدئو البلد پذیرای مهمانان و گردشگران دبی می باشد. در سفرتان به دبی به این رستوران ایرانی سر بزنید و لحظات خوشی را در کنار عزیزانتان سپری کنید.

رستوران بستان آریا دبی