رستوران راوی دبی

معرفی رستوران : رستوران راوی یکی از رستوران های قدیمی دبی است که تقریبا در مرکز شهر قرار گرفته است. این رستوران از سال های دور پذیرای مهمانان تور دبی است که به غذاهای آسیایی و مخصوصا پاکستانی علاقه دارند. فضای رستوران بسیار ساده و بی آلایش است. در قسمت بیرونی محوطه ای با قرار دادن گلدان ها و میز و صندلی ایجاد شده است که برای کسانی که علاقمند به صرف غذا در محیط آزاد هستند بسیار مناسب است. هم چنین قسمت دلیوری و بیرون بر این رستوران نیز فعال است.

رستوران راوی دبی

منو رستوران: منوی این رستوران از غذاهای آسیایی، پاکستانی و هندی برای صبحانه، ناهار و شام تشکیل شده است. قسمت های مختلف این منو شامل صبحانه،‌ سوپ، نوشیدنی، نان، خوراک های اصلی ناهار و شام، برنج،‌ غذاهای کبابی، غذاهای چینی، غذاهای گوشتی، غذاهای مخصوص گیاهخواران، شیرینی، غذاهای تهیه شده از گوشت وغذاهای بدون استفاده از سبزیجات می باشد. متوسط قیمت صرف غذا در این رستوران 30 درهم است که یکی از رستوران های ارزان دبی محسوب می شود.

رستوران راوی دبی

پیشنهاد ما : راوی یک رستوران با قیمت مناسب در بردارنده تمامی سلیقه ها است. مخصوصا اگر با گروه بزرگی سفر می کنید میزهای سرتاسری این رستوران می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

ساعت کاری رستوران : این رستوران از ساعت 5:30 صبح تا 11:30 شب برای سرو صبحانه، ناهار و شام در خدمت شما است.

رستوران راوی دبی

موقعیت مکانی رستوران : این رستوران در خیابان الکرامه در مقابل ایستگاه متروی البرجمان قرار گرفته است.

دیدگاه‌ها   

0 #1 نیلوفر میر جلیلی 1397-08-21 10:46
با سلام وتشکر از سایتتون ممنون میشم به من اطلاعات بدین در ارتباط با هتل برج العرب دوبی امارات ,شما این هتل رو پیشنهاد میکنید؟ ,فاصله این هتل تا مرکز شهر چقدره؟

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید