موزه تمدن اسلامی شارجه دبی

موزه تمدن اسلامی شارجه یکی از آثار های باستانی و جاذبه های گردشگری تور دبی به حساب می آید, که دارای 7 نمایشگاه بزرگ می باشد و هر کدام از این نمایشگاه ها به صورت مجزا آماده معرفی آثار قرآنی, تمدن اسلامی, خوشنویسی و ... می باشند. این موزه توسط شیخ سلطان بن محمد القاسمی فرماندار شارجه در این منطقه افتتاح شد. در سفرتان به دبی امکان این را دارید تا به بازدید از این موزه دیدنی و زیبا بروید و آثار های دیدنی را نظاره گر باشید.

موزه تمدن اسلامی شارجه دبی

موزه تمدن اسلامی شارجه دبی

پارک گاردن گلو دبی

پارک گاردن گلو دبی در سال 2015 به عنوان یکی از بهترین پارک های درخشان دبی ساخته شد. شما در اولین لحظه ورودی به پارک فکر می کنید که از وسایل بسیار گرانی برای ساخت این پارک درخشان و خیره کننده استفاده شده است اما برعکس آن چیزی که نشان می دهد تمام پارک از وسایل بازیافتی مانند: بطری پلاستیکی, فنجان و ... ساخته شده و هزینه چندان زیادی هم به کار نرفته است. ورودی پارک برای افراد معلول و کودکان زیر 3 سال رایگان می باشد. بهترین زمان برای رفتن به این پارک برای گردشگران تور دبی ساعت 5:30 می باشند هر چند که پارک از ساعت 4:00 باز می شود اما اگر طالب دیدن روز و شب پارک می باشید ساعت 5:30 به این پارک بروید.

پارک گاردن گلو دبی

پارک گاردن گلو دبی

برجی به شکل گل شکوفا شده دبی

گروهی از مهندسان یونانی برای شرکت در مسابقه Zaabeel Park Tall Emblem طرحی مانند گل شکوفا شده را ارسال کرده اند, این برج دارای دو آسانسور به صورت مارپیچ است که ارتفاع هریک چیزی حدود 140 متر می باشد که 135 میچرخد, شروع حرکت آسانسور از محل ورود گردشگران تور دبی تا بالای برج که به کافه تریا منتهی می شود است. همچنین دو راه پله اضطراری به صورت مارپیچ نیز در این برج وجود دارد که نظر تمامی سازندگان و گردشگران تور دبی را جلب کرده است. اگر قصد سفر به دبی را دارید با تور دبی همراه شوید و حتما به بازدید از این برج زیبا بروید و سفر خود را پر از خاطره کنید.

برجی به شکل گل شکوفا شده دبی

برجی به شکل گل شکوفا شده دبی

رقص آب موزيکال دبی

یکی دیگر از دیدنیهای دبی که باعث جذب گردشگران و مسافران شده است وجود زيباترين و بزرگترين رقص هاي آبي موزيکال در دبي می باشد. اين فواره ها که يکي از پيشرفته ترين سيستم هاي مديريت هماهنگ را دارا ميباشند با زیبا سازی دبی خاطره ای زیبا در ذهن گردشگران به جای خواهند گذاشت. اگر قصد سفر به دبی را دارید هرگز  رقص آب موزيکال دبی را از دست ندهید. مسافران تور دبی میتوانند از این مکان زیبا دیدن نمایند.

 

 

رقص آب موزيکال دبی

 

رقص آب موزيکال دبی

 

گردش با بالن دبی

یکی از رویایی ترین تفریحات شهر دبی تور بالن سواری می باشد که بالن ها در هنگام طلوع آفتاب در ریگزار سرخ آن به پرواز در می آیند و به مدت 5 ساعت به آرامی در هوا شناور می باشد. مسافرین تور دبی که علاقه مند به تماشای زیبایی های شهر دبی از دیدی متفاوت و کمتر کسی دیده باشد می توانند به محل برگزاری تور بالن سواری بروند و خاطره ای فراموش نشدنی را برای خود و خانواه و دوستان بسازند. 

این تور تمامی امکانات رفاهی را برای مهمانان خود فراهم خواهد آورد و فقط گفتنی است که این پرواز برای کودکان زیر 5 سال و حانم های باردار و همچنین افرادی که دارای بیماری مزمن کور و گردن هستند، ممنوع می باشد.

 

 

گردش با بالن دبی

 

گردش با بالن دبی